Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

“Twój Talent" - ozorkowscy policjanci wspierają młodych artystów

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Młodzi tancerze i wokaliści ze szkół z terenu Ozorkowa, gminy Ozorków i gminy Parzęczew wzięli udział w konkursie “Twój Talent” pod patronatem burmistrza Jacka Sochy, zorganizowanym 6 grudnia w hali sportowej przez policjantów z Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Ozorkowie. Jury konkursu obejrzało 16 prezentacji, spośród których wybrało osiem najlepszych. Po pokazach finałowych przyznano trzy pierwsze miejsca i trzy wyróżnienia. Poziom wykonawców był bardzo wysoki, niełatwo było wyłonić najlepszych. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i dyplomy, natomiast najlepsi – nagrody rzeczowe i finansowe, ufundowane przez sponsorów. Pierwszą nagrodę zdobył duet wokalno-taneczny w składzie: Zuzanna Czekalska, Klaudia Sochacka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ozorkowie. (więcej w “Wiadomościach Ozorkowskich” 21 grudnia 2018 r.)  

Pełna treść wiadomości na: umozorkow.pl/?p=5929
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola