Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2018

Data publikacji: 2018-09-10, Data modyfikacji: 2018-09-11
A A AWydrukDrukuj  
 
W sobotę, 8 września 2018 roku, na stadionie Klubu Sportowego „Włókniarz” w Zgierzu odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2018, w których wzięło udział 12 drużyn (w tym jedna kobieca i jedna młodzieżowa). Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska składająca się z dziewięciu sędziów. Sędzią głównym zawodów był bryg. Zygmunt Kasprzyk. Zawody rozegrane zostały w następujących konkurencjach: – bieg sztafetowy 7×50 m z przeszkodami; – ćwiczenia bojowe KLASYFIKACJA GENERALNA ZAWODÓW PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO: 1 miejsce OSP Ustronie – Grotniki z wynikiem 106 pkt 2 miejsce OSP Rogóźno z wynikiem 114 pkt 3 miejsce OSP Kębliny z wynikiem 117 pkt 4 miejsce OSP Biała z wynikiem 123 pkt 5 miejsce OSP Dąbrówka Wielka z wynikiem 126 pkt 6 miejsce OSP Kania Góra z wynikiem 127 pkt 7 miejsce OSP Dzierżązna z wynikiem 132 pkt 8 miejsce OSP Wypychów z wynikiem 134 pkt 9 miejsce OSP Szczawin z wynikiem 141 pkt 10 miejsce OSP Skotniki nie ukończyły konkurencji Zwycięska drużyna weźmie udział w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych, które odbędą się w przyszłym roku.      Artykuł Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2018 pochodzi z serwisu Gmina Zgierz - Oficjalna strona internetowa.

Pełna treść wiadomości na: gminazgierz.pl/?p=9227
gminazgierz.pl, Źródło artykułu: gminazgierz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola