Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Inwestycja OPK na ul. Traugutta

Data publikacji: 2018-10-17, Data modyfikacji: 2018-10-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne rozpoczęło w tym tygodniu (po 14 października) na ul. Traugutta i w obrębie skrzyżowania ul.Traugutta i ul. Starzyńskiego prace związane z modernizacją sieci wodociągowej, przyłączy oraz kanalizacji sanitarnej. W ramach inwestycji, której koszt wynosi 2 mln 250 tys. zł, wymienione zostaną wszystkie elementy sieci: przyłącza, rury, studzienki, zasuwy itd. Prace potrwają do połowy 2019 r. Modernizacja nie wymaga zamknięcia dla ruchu ul. Traugutta, jednak będzie obowiązywać ograniczenie prędkości oraz czasowo wprowadzony będzie ruch wahadłowy (harmonogram prac i projekt organizacji ruchu na stronie internetowej OPK). Termin inwestycji został przyjęty w porozumieniu z Miastem, które w przyszłym roku planuje rozpoczęcie II etapu przebudowy układu komunikacyjnego w Ozorkowie, czyli modernizację ulic: Traugutta, Żeromskiego, Stypułkowskiego i Łęczyckiej.

Pełna treść wiadomości na: umozorkow.pl/?p=5542
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola