Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kwietniowy Koncert w Dobrym Tonie - Krzysztof Daukszewicz

Data publikacji: 2017-02-14, Data modyfikacji: 2017-02-14
A A AWydrukDrukuj  
 
22 kwietnia 2015 r. na scenie teatralnej MOK wystąpi Krzysztof Daukszewicz: satyryk, poeta, kompozytor, gitarzysta i piosenkarz. W przeszłości współtworzył i występował w wielu kabaretach: Gwuść, Na Pięterku, współpracował z kabaretem Pod Egidą, prowadził wraz z Januszem Gajosem Hotel Nitz. W latach 1979-84 był kierownikiem literackim Teatru na Targówku. Realizował autorskie recitale i programy telewizyjne, takie jak: Na tronie, U pana Krzysia, Rozmowy ze zgryzem. Jest autorem sztuk teatralnych andbdquo;Cycekandrdquo;, andbdquo;Bunkierandrdquo;, zbioru satyrycznego andbdquo;Między Worłujem a Przyszłozbożemandrdquo; i wielu książek, piosenek oraz felietonów. Artysta przyjedzie do Zgierza z recitalem pt."Tuskoland" - autorskim programem satyrycznym, w którym celnie wskazuje i wyśmiewa absurdy dzisiejszego społeczeństwa. Będzie to także okazja do posłuchania najbardziej znanych utworów Krzysztofa Daukszewicza. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Ceny biletów wstępu: 15 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny).

Pełna treść wiadomości na: http://www.mokzgierz.pl/aktualnosci/448
mokzgierz.pl, Źródło artykułu: mokzgierz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola