Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mecz finałowy "Puchar Wójta" 2018

Data publikacji: 2018-07-02, Data modyfikacji: 2018-07-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Zakończyły się rozgrywki dorocznego turnieju piłkarskiego organizowanego przez Gminny Ludowy Klub Sportowy w Ozorkowie dla drużyn LKS/LZS gminy Ozorków. 24 czerwca br. odbyły się eliminacje Turnieju Piłkarskiego LKS Gminy Ozorków „Puchar Wójta” 2018 w dwóch grupach: I gr. - boisko Czerchów (LKS Czerchów, LKS Sierpów, LKS Wróblew) oraz II gr. - boisko Wróblew (LKS Solca Wielka, LKS Skromnica, LKS Modlna). Najsilniejsze drużyny po rozgrywkach eliminacyjnych tj. LKS Sierpów i LKS Modlna spotkały się w meczu finałowym w dniu 1 lipca br. na boisku piłkarskim w Sierpowie. Sportowa rywalizacja trwała od samego początku i trudno było którejkolwiek drużynie osiągnąć wyraźną przewagę. Równorzędna walka nie przyniosła rozstrzygnięcia w podstawowym czasie 90 minut. Wynik remisowy 3:3 nakazał sędziom zarządzić dogrywkę 2 x 15 minut. Dalsze zmagania piłkarskie nie przyniosły już wiele bramek, jedynego gola zdobyli zawodnicy LKS Magnat Sierpów i tak już pozostało do końca meczu. Drużyna piłkarska z Sierpowa wygrała mecz finałowy „Puchar Wójta” 2018 wynikiem 4 : 3. Na meczu w Sierpowie był obecny Wójt Tomasz Komorowski, który gratulował finalistom, wręczał sportowe puchary oraz upominki z promocji gminy. /Szersza relacja w Gminniaku/. Pao

Pełna treść wiadomości na: ug-ozorkow.pl/index.php/aktualnosci/837-mecz-finalowy-puchar-wojta-2018
ug-ozorkow.pl, Źródło artykułu: ug-ozorkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola