Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powrót Czerwonego Tulipana

Data publikacji: 2017-02-14, Data modyfikacji: 2017-02-14
A A AWydrukDrukuj  
 
20 maja 2015 roku o godz. 19.00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpi jeden z najpopularniejszych zespołów lat 90. - Czerwony Tulipan. Koncert z cyklu andbdquo;W Dobrym Tonieandrdquo;stanowić będzie podsumowanie trzydziestoletniej działalności grupy. Pięcioro znakomitych muzyków: Stefan Brzozowski - kompozytor, wokalista, gitarzysta i "szef" odpowiedzialny za profil artystyczny zespołu, Ewa Cichocka - artystka posiadająca rzadki talent aktorski z dużym wyczuciem komizmu, Krystyna Świątecka - wokalistka i flecistka zamknięta w sobie, oszczędna w środkach, wzruszająca liryzmem, uduchowiona, Andrzej Czamara - gitarzysta solowy stopiony całkowicie z gitarą, którą opanował perfekcyjnie, Andrzej Dondalski - gitarzysta basowy z "rockowym rodowodem", tworzy i śpiewa piosenki poetyckie, czyli tzw. andbdquo;piosenki uczuciaandrdquo;, utwory kabaretowe i artystyczne. Zespół współpracował z andbdquo;Kabaretową Sceną Trójki" i występował, m.in. we Francji, Niemczech, Austrii i USA. Na swoim koncie ma także 12 płyt CD. Bilety w cenie: 25 zł normalny/15 zł ulgowy do nabycia w MOK-u od 11 maja 2015.

Pełna treść wiadomości na: http://www.mokzgierz.pl/aktualnosci/458
mokzgierz.pl, Źródło artykułu: mokzgierz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola