Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rytmika - nowe zajęcia w MOK

Data publikacji: 2018-10-10, Data modyfikacji: 2018-10-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Rozpoczynamy nabór na zajęcia rytmiczne dla przedszkolaków. Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w czwartek 18 października, o godz. 17.00. Zajęcia poprowadzi Katarzyna Winkler.   Zajęcia rytmiczne dla dzieci to połączenie zabawy wraz z ćwiczeniami umuzykalniającymi oraz wspomagającymi całkowity rozwój dziecka. Przeprowadzane w trakcie zajęć ćwiczenia rozwijające inteligencję, potencjał twórczy, szybkość reakcji, podzielność uwagi oraz umiejętność pracy w grupie, sprawiają, że dziecko angażuje wszystkie swoje zmysły jednocześnie. Zajęcia prowadzone są w oparciu o metody: B. Struss, E. J. Delacroeza oraz E.E. Gordona, które wprowadzają dziecko w świat dźwięków, poprzez śpiew, improwizację ruchową oraz grę na instrumentach perkusyjnych. W trakcie zajęć dziecko uczy się układów taneczno – rytmicznych, różnorodnych piosenek oraz gry na prostych instrumentach, a także kształci słuch muzyczny.

Pełna treść wiadomości na: mokzgierz.pl/?p=1856
mokzgierz.pl, Źródło artykułu: mokzgierz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola