Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uroczyste otwarcie zakładu GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o. w Lućmierzu

Data publikacji: 2018-10-11, Data modyfikacji: 2018-10-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Zaledwie rok temu miało miejsce uroczyste wkopanie kamienia węgielnego pod budowę fabryki GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o., a dziś – 11 października br. – oficjalnie otwarto zakład produkcyjny konstrukcji stalowych na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lućmierzu. W uroczystości udział wzięła wójt gminy Zgierz Barbara Kaczmarek, która gratulowała inwestorom, budowniczym i całemu zespołowi pracowniczemu imponującego projektu oraz życzyła wszelkiej pomyślności, dalszych sukcesów i satysfakcji z owocnej działalności zakładu na ziemi zgierskiej. Taka inwestycja to ważne korzyści ekonomiczne dla gminnej wspólnoty w postaci wpływów do budżetu z tytułu podatków, ale także stworzenie na długie lata miejsc pracy, zapewniając zawodową stabilizację i godziwe warunki zatrudnienia. Artykuł Uroczyste otwarcie zakładu GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o. w Lućmierzu pochodzi z serwisu Gmina Zgierz - Oficjalna strona internetowa.

Pełna treść wiadomości na: gminazgierz.pl/?p=9403
gminazgierz.pl, Źródło artykułu: gminazgierz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola