Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

UWAGA! Dodatkowy termin na zgłaszanie kandydatów na radnych w okręgu wyborczym nr 4 i okręgu wyborczym nr 14.

Data publikacji: 2018-09-18, Data modyfikacji: 2018-09-20
A A AWydrukDrukuj  
 
OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W ZGIERZU z dnia 17 września 2018 r. Na podstawie art. 434 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 754 ze zm.) Gminna Komisja Wyborcza w Zgierzu wzywa do dokonania dodatkowych zgłoszeń list kandydatów na radnych do Rady Gminy Zgierz w okręgu wyborczym Nr 4, obejmującym Sołectwa: Słowik, Kania Góra oraz w okręgu wyborczym nr 14 obejmującym Sołectwa: Gieczno, Kwilno, Lorenki, Rogóźno, Władysławów. Termin zgłaszania list kandydatów na radnych w tych okręgach wyborczych ulega przedłużeniu o kolejne 5 dni tj. do dnia 22 września 2018 r. Dodatkowe zgłoszenia list kandydatów będą przyjmowane w siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Zgierzu, ul. Łęczycka 4: – w dniu 21 września 2018 r. (piątek) w godzinach 15:00 – 17:00, – w dniu 22 września 2018 r. (sobota) w godzinach 10:00 – 12:00.   Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej w ZgierzuSylwester Witczak   Odnośnik do informacji w Biuletynie Informacji Publicznej Artykuł UWAGA! Dodatkowy termin na zgłaszanie kandydatów na radnych w okręgu wyborczym nr 4 i okręgu wyborczym nr 14. pochodzi z serwisu Gmina Zgierz - Oficjalna strona internetowa.

Pełna treść wiadomości na: gminazgierz.pl/?p=9290
gminazgierz.pl, Źródło artykułu: gminazgierz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola