Belka
Piątek, 29 Marca 2024   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Wydawanie wniosków "Operator koparko-ładowarki kl. III"

Data publikacji: 2017-05-08, Data modyfikacji: 2017-05-11
A A AWydrukDrukuj  
 
  Wydawanie wniosków na szkolenie grupowe "Operator koparko – ładowarki kl. III"   Informujemy, iż w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zgierzu w terminieod 12 maja 2017 r. do 19 maja 2017 r.będą wydawane i przyjmowane wnioski na szkolenie grupowe ”Operator koparko – ładowarki kl. III”, finansowane ze środków Funduszu Pracy. Szkolenie przeznaczone jest dla 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zgierzu, z wykształceniem minimum podstawowym, bez przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w szkoleniu.   Przyznanie i realizację szkolenia poprzedza ustalenie profilu pomocy (dokładne informacje osoba bezrobotna może uzyskać u swojego doradcy klienta).   Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o pobranie i złożenie wypełnionego wniosku. Wnioski będą do pobrania  w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Zgierzu (w pokoju nr 1), u swojego Doradcy klienta oraz w Punktach Informacyjno - Konsultacyjnych działających w Aleksandrowie Łódzkim, Głownie, Ozorkowie, Strykowie i Parzęczewie.

Pełna treść wiadomości na: pupzgierz.pl/wydarzenie/399/wydawanie-wnioskow-operator-koparko-ladowarki-kl-iii-
pupzgierz.pl, Źródło artykułu: pupzgierz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

    Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

    Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

    Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola