Belka
Niedziela, 24 Marca 2019   imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wydawanie wniosków na szkolenie grupowe "Obsługa kas fiskalnych z fakturowaniem"

Data publikacji: 2017-03-16, Data modyfikacji: 2017-03-19
A A AWydrukDrukuj  
 
    Wydawanie wniosków na szkolenie grupowe "Obsługa kas fiskalnych z fakturowaniem"     Informujemy, iż w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zgierzu w terminie od 27 marca 2017 r. do 7 kwietnia 2017 r. będą wydawane i przyjmowane wnioski na szkolenie grupowe ”Obsługa kas fiskalnych z fakturowaniem”, finansowane w ramach projektu pozakonkursowego pt. Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie zgierskim (III) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 Działanie VIII.1 „Wsparcie aktywności zawodowej osób po 29. roku życia przez powiatowe urzędy pracy”.   Projekt skierowany jest do osób po 29. roku życia pozostających bez pracy, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zgierzu jako bezrobotne – z ustalonym II profilem pomocy, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy tj.: ...     Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie zgierskim (III)  

Pełna treść wiadomości na: pupzgierz.pl/wydarzenie/390/wydawanie-wnioskow-na-szkolenie-grupowe-obsluga-kas-fiskalnych-z-fakturowaniem-
pupzgierz.pl, Źródło artykułu: pupzgierz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola