Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zagłosuj na Zadanie !!!

Data publikacji: 2018-10-02, Data modyfikacji: 2018-10-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Przegląd Tradycji Bożonarodzeniowych to lokalna inicjatywa mieszkańców na rzecz dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych oraz wszystkich mieszkańców subregionu północnego posiadających zdolności rękodzielnicze i artystyczne. Inicjatywa polega na zorganizowaniu: przeglądu kolęd i pastorałek, wystawie kart świątecznych, konkursu dekoracji rękodzielniczych bożonarodzeniowych (np. bombek, witraży, rzeźb i szopek), a to wszystko zorganizowane zostanie w Kościele św. Józefa w Ozorkowie. Celem projektu jest przede wszystkim wzmocnienie ducha świąt i tradycji bożonarodzeniowych podczas działań integracji wielopokoleniowej, społecznemu zaangażowaniu mieszkańców subregionu oraz poszerzenia oferty kulturalnej. Aby zrealizować wydarzenie potrzebujemy jak największej ilości głosów. Dlatego zachęcamy wszystkich Państwa do oddania głosu na nasz projekt. Głosowanie odbędzie się w październiku. Jedna osoba będzie mogła oddać jeden głos na zadanie wojewódzkie oraz maksymalnie 3 głosy na zadania subregionalne przyznając odpowiednio 3, 2 i 1 punkt zadaniom, które najbardziej przypadną mieszkańcowi do gustu. Głosy można oddawać poprzez złożenie karty do głosowania w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki w Ozorkowie ( ul. Kościuszki 31 ) w terminie od 1 do 22 października 2018r. lub elektronicznie na stronie internetowej Województwa https://bo.lodzkie.pl/ w terminie od 1 do 31 października 2018r. Wydarzenie może być realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019. Z góry dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy.  

Pełna treść wiadomości na: umozorkow.pl/?p=5405
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola