Belka
Niedziela, 24 Marca 2019   imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zawiadomienie o LIII sesji Rady Gminy Zgierz

Data publikacji: 2018-09-14, Data modyfikacji: 2018-09-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Przewodniczący Rady Gminy Zgierz Piotr Lebiedziński zawiadamia że w dniu 20 września 2018 roku (czwartek) o godz. 9:00 odbędzie się LIII sesja Rady Gminy Zgierz w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zgierz, ul. Łęczycka 4. PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad LIII Sesji Rady Gminy Zgierz.2. Uwagi do porządku obrad LIII Sesji Rady Gminy Zgierz.3. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków.4. Informacja Przewodniczącego Rady Gminy Zgierz o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.5. Sprawozdanie z działalności Wójta Gminy Zgierz w okresie międzysesyjnym, zwłaszcza z wykonania uchwał Rady Gminy Zgierz.6. Sprawozdania z prac komisji Rady Gminy Zgierz w okresie międzysesyjnym.7. Informacje i zapytania sołtysów. 8. Rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach: a) określenia stawek w podatku od nieruchomości na terenie Gminy Zgierz, b) zmian budżetu Gminy Zgierz na 2018 rok w zakresie zadań własnych – kwota 35 606,- zł, c) zmian budżetu Gminy Zgierz na 2018 rok w zakresie zadań własnych – kwota 360 394,- zł, d) przeniesień w planie wydatków budżetu Gminy Zgierz na 2018 rok w zakresie zadań własnych – kwota 64 000,- zł 9. Informacja Przewodniczącego Rady Gminy Zgierz o złożonych interpelacjach i odpowiedziach.10. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania zgłaszane na poprzednich sesjach.11. Interpelacje i zapytania radnych oraz odpowiedzi.12. Sprawy różne.13. Zamknięcie obrad LIII Sesji Rady Gminy Zgierz. Artykuł Zawiadomienie o LIII sesji Rady Gminy Zgierz pochodzi z serwisu Gmina Zgierz - Oficjalna strona internetowa.

Pełna treść wiadomości na: gminazgierz.pl/?p=9268
gminazgierz.pl, Źródło artykułu: gminazgierz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola