Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Po ostatnim dzwonku

Data publikacji: 2018-06-26, Data modyfikacji: 2018-07-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Gdy przyszedł czas na ostatni dzwonek, we wszystkich szkolnych placówkach gminy Ozorków miało miejsce podsumowanie całorocznej pracy poświęconej zdobywaniu wiedzy przez uczniów. Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018 wyznaczone przez władze oświatowe na dzień 22 czerwca odbywało się u nas bardzo uroczyście, z udziałem przedstawicieli władz samorządowych, rodziców, kapłanów oraz wielu mieszkańców wspierających materialnie i duchowo naszą gminną oświatę. Nieodłącznym elementem tworzonych w tym celu scenariuszy jest wyróżnianie i nagradzanie za dobre wyniki i osiągnięcia w nauce oraz wzorowe zachowanie uczniów. Dla jednych jest to prezentacja efektów szkolnej edukacji jako owoce całorocznej pracy wychowawców, a dla innych uhonorowanie najbardziej zdolnych i aktywnych uczniów rywalizujących o najlepsze oceny na świadectwach. Oczywiście, punkt widzenia w tej kwestii nie jest istotny, lecz rzeczywista wiedza pozwalająca kontynuować dalszą naukę, gdzie droga do sukcesu wiedzie przez właściwe wypełnianie obowiązków szkolnych. Na poparcie udokumentowanych osiągnięć  w nauce, szkolna społeczność - z uczniami w roli głównej przygotowała przybyłym gościom najciekawsze - nazwijmy - formy zdolności i rozwoju nabyte przez lata nauki. Absolwenci naszych szkół znakomicie tańczyli poloneza, a także przygotowali inne ambitne występy artystyczne, wspólnie z młodszymi uczniami.

Pełna treść wiadomości na: ug-ozorkow.pl/index.php/aktualnosci/828-po-ostatnim-dzwonku
ug-ozorkow.pl, Źródło artykułu: ug-ozorkow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola