Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Łodzi I z dnia 9 listopada 2018 r. w sprawie zwołania pierwszej sesji Rady Gminy Zgierz

Data publikacji: 2018-11-16, Data modyfikacji: 2018-11-16
A A AWydrukDrukuj  
 
POSTANOWIENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Łodzi I z dnia 9 listopada 2018 r. w sprawie zwołania pierwszej sesji Rady Gminy Zgierz   Na podstawie art. 167 § 1 ust. 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2018 r. poz. 754, 1000 i 1349), art. 20 ust. 2 oraz art. 29a ust. 2 ustawy o samorządzie gminnym z dnia 8 marca 1990 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 994, 1000, 1349, 1432), Komisarz Wyborczy w Łodzi I postanawia: § 1. Zwołać Pierwsza Sesję Rady Gminy Zgierz na dzień 22 listopada 2018 r. o godz. 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zgierz przy ul. Łęczyckiej 4, w celu: złożenia ślubowania przez Radnych, złożenia ślubowania przez Wójta Gminy Zgierz, dokonania wyboru Przewodniczącego Rady lub ewentualnie wiceprzewodniczącego (wiceprzewodniczących). § 2. Zaprosić na powyższa sesję wszystkich radnych Rady Gminy Zgierz oraz Wójta Gminy Zgierz wybranych w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast przeprowadzonych w dniu 21października 2018 r., a także osoby zwyczajowo zapraszane na pierwsze posiedzenie Rady. § 3. Powierza się wykonanie Postanowienia Wójtowi Gminy Zgierz. § 4. Postanowienie wchodzi w życie z dniem podpisania.   Skan oryginału treści postanowienia – odnośnik do BIP Artykuł Postanowienie Komisarza Wyborczego w Łodzi I z dnia 9 listopada 2018 r. w sprawie zwołania pierwszej sesji Rady Gminy Zgierz pochodzi z serwisu Gmina Zgierz - Oficjalna strona internetowa.

Pełna treść wiadomości na: gminazgierz.pl/?p=9598
gminazgierz.pl, Źródło artykułu: gminazgierz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola