Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W Dobrym Tonie Marek Majewski

Data publikacji: 2017-02-14, Data modyfikacji: 2017-02-14
A A AWydrukDrukuj  
 
W środę, 25 marca 2015 r. w ramach koncertów andbdquo;W Dobrym Tonieandrdquo; wystąpi Marek Majewski. Autor i kompozytor, śpiewający poeta i satyryk, felietonista i szantymen. Scenarzysta i reżyser, a także konferansjer licznych programów estradowych, telewizyjnych i radiowych. Laureat miedzy innymi Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej, Festiwalu Dobrego Humoru, Spotkań andbdquo;SMAKandrdquo;, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Warszawskiej Giełdy Piosenki oraz andbdquo;Szant Pod Żurawiemandrdquo;. W dorobku autorskim ma m. in. płyty andbdquo;Piosenki dziecinneandrdquo; - 1998, andbdquo;Czasy lewej kasyandrdquo; - 2005, płytę żeglarską andbdquo;Szantyryk szantymentalnyandrdquo; - 2008, płytę andbdquo;Tylko z gitarąandrdquo; - 2011, kasetę wideo andbdquo;Latający teatrzyk U`Lotkaandrdquo; z autorskim programem kabaretowym a także książkę andbdquo;Pies też człowiek, czyli wiersze psubrataandrdquo; - 2010. Znany z łamów tygodnika andbdquo;WPROSTandrdquo;, gdzie stworzył nową formę felietonu w formie fraszki, następnie z tygodnika andbdquo;Newsweekandrdquo; i dziennika andbdquo;Polskaandrdquo;, radiowego magazynu andbdquo;ZSYPandrdquo;, programów andbdquo;Kawa czy herbataandrdquo; i andbdquo;Sprawa dla reporteraandrdquo; oraz andbdquo;Kabaretowa Lista Przebojówandrdquo;. Obecnie stały współpracownik Programu III Polskiego radia, jako autor i prezenter cyklu andbdquo;W poszukiwaniu straconego sensuandrdquo;. Autor wielu piosenek, wierszy i bajek dla dzieci, drukowanych kiedyś w andbdquo;Świerszczykuandrdquo;, a obecnie między innymi w szkolnych podręcznikach do języka polskiego. W telewizyjnej andbdquo;Ciuchciandrdquo; stworzył postać Pana Poety. Wieloletni artysta kabaretów andbdquo;Pod Egidąandrdquo; i andbdquo;Sześćdziesiąt minut na godzinęandrdquo;. W Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu wystąpi z recitalem autorskim - andbdquo;Ze śpiewnika satyrykaandrdquo;. To stale aktualizowany program kabaretowy o Polsce i Polakach w ujęciu nie tylko satyrycznym, ale także ciepłe spojrzenie na nasze wspólne sprawy bez względu na miejsce zamieszkania. Start koncertu: godz. 19.00 Bilety: 15 zł (ulgowy) / 25 zł (normalny)

Pełna treść wiadomości na: http://www.mokzgierz.pl/aktualnosci/442
mokzgierz.pl, Źródło artykułu: mokzgierz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola