Belka
Sobota, 27 Kwietnia 2024   imieniny: Felicja, Teofil, Zyta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

W Dobrym Tonie Mikromusic Acoustic Trio

Data publikacji: 2017-02-14, Data modyfikacji: 2017-02-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy na kameralną odsłonę Mikromusic. 25 lutego 2015 roku o godz. 19.00 w ramach cyklu andbdquo;W Dobrym Tonieandrdquo; na scenie MOK wystąpi wrocławska formacja Mikromusic Acoustic Trio. Tworzą ją: Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński i Robert Szydło. Wykorzystując trzy akustyczne instrumenty (gitarę, ukulele i kontrabasik poziomy) budują nie tylko niepowtarzalny mikroklimat na scenie, ale także czystą wieź z odbiorcami. Ich piosenki traktują o przemijaniu, tęsknocie za dobrem i naturą, o śmierci i końcu wszechświata. Natalia Grosiak - utalentowana wokalistka, tekściarka i kompozytorka. Śpiewa zarówno jazz, jak też swobodnie porusza się w klimatach muzyki klubowej i trip hopowej. W 2006 roku reprezentowała Polskę w Melbourne na Red Bull Music Academy, co zaowocowało wieloma featuringami u zagranicznych artystów. Dawid Korbaczyński - gitarzysta i producent, współzałożyciel Mikromusic. Odpowiedzialny za produkcję ostatniej płyty andbdquo;Piękny koniecandrdquo;. Jeden z najbardziej aktywnych wrocławskich gitarzystów. Na co dzień gra również w Żarówkach, czyli zespole znanego w całej Polsce kabaretu Neonówka. Robert Szydło - ceniony przez środowisko muzyczne i uznawany za jednego z najlepszych basistów w Polsce. Producent oraz realizator. Odpowiedzialny za miksy wszystkich krążków Mikromusic. Producent pierwszych trzech płyt zespołu. Lutowy koncert Micromusic realizowany jest w ramach projektu Wino-Granie, którego celem jest rozpowszechnianie kultury picia wina, stwarzanie okazji do spotkań z bliskimi oraz wzbogacanie wiedzy na temat win. Bilety do nabycia od dziś w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Mielczarskiego 1). Cena: 15 zł ulgowy/25 zł normalny.

Pełna treść wiadomości na: http://www.mokzgierz.pl/aktualnosci/437
mokzgierz.pl, Źródło artykułu: mokzgierz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

    Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

    Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

    Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola