Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zawiadomienie o II sesji Rady Gminy Zgierz

Data publikacji: 2018-11-23, Data modyfikacji: 2018-11-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Przewodniczący Rady Gminy Zgierz Dariusz Sędzicki zawiadamia, że w dniu 27 listopada 2018 roku (wtorek) o godz. 9:30 odbędzie się II Sesja Rady Gminy Zgierz w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zgierz, ul. Łęczycka 4.   PORZĄDEK OBRAD: Otwarcie II Sesji Rady Gminy Zgierz i stwierdzenie prawomocności obrad. Uwagi do porządku obrad II Sesji Rady Gminy Zgierz Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków Informacje i zapytania sołtysów Podjęcie uchwał w sprawach: powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, powołania Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji powołanie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Zgierz powołanie Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej powołanie składów i określenia przedmiotu działania stałych Komisji Rady Gminy Zgierz Rozpatrzenie projektów uchwał: w sprawie zaciągnięcia przez Gminę Zgierz długoterminowej pożyczki w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w sprawie zmian budżetu Gminy Zgierz na rok 2018 w zakresie zadań własnych w sprawie przeniesień w planie wydatków budżetu Gminy Zgierz na rok 2018 w zakresie zadań własnych – kwota 36 000, – zł w sprawie przeniesień w planach wydatków budżetu Gminy Zgierz na rok 2018 w zakresie zadań własnych – kwota 67 891,- zł w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Zgierz na lata 2018 – 2026 w sprawie ustalenia stawek dotacji przedmiotowej dla Gminnego Zakładu Komunalnego w Dąbrówce Wielkiej w sprawie zmiany Uchwały Nr LV/702/18 Rady Gminy Zgierz z dnia 6 listopada 2018 roku w sprawie określenia stawek podatku od środków transportowych w sprawie ustalenia wynagrodzenia Wójta Gminy Zgierz w sprawie zmiany uchwały Nr XLIII/442/14 Rady Gminy Zgierz z dnia 27 marca 2014 r. w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat, jak również trybu ich pobierania w sprawie nadania nazwy ulicy drodze w obrębie Grotniki w sprawie nadania nazwy ulic drogom w obrębie Biała w sprawie nadania nazwy ulic drogom w obrębie Dzierżązna w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie na rzecz gminy Zgierz działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 138/1 położonej w miejscowości Jedlicze B w sprawie sprzedaży w drodze przetargu działek o numerach 68/34 i 68/32 położonych w obrębie Słowik w sprawie ustalenia wzoru legitymacji radnego Rady Gminy Zgierz. Interpelacje i zapytania radnych oraz odpowiedzi Sprawy różne Zamknięcie obrad II sesji Rady Gminy Zgierz. Artykuł Zawiadomienie o II sesji Rady Gminy Zgierz pochodzi z serwisu Gmina Zgierz - Oficjalna strona internetowa.

Pełna treść wiadomości na: gminazgierz.pl/?p=9651
gminazgierz.pl, Źródło artykułu: gminazgierz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat zgierski – powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Zgierzu. W skład powiatu wchodzą gminy: Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki i Parzęczew. Powierzchnia powiatu obejmuje 855,18 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, rezerwat jałowców „Ciosny”, Dąbrowa Grotnicka, Grądy nad Lindą, Grądy nad Moszczenicą, podziemne jezioro sprzed 130 tysięcy lat w okolicach Rogóźna, parki wiejskie oraz kąpieliska.

  Do zabytków zalicza się: kościoły (kościół parafialny pw. śś. Piotra i Pawła z XVIII w. w Białej, kościół parafialny pw. św. Augustyna zz przełomu XV/XVI w. w Bratoszewicach, kościół parafialny pw. św. Szczepana zbudowany z 1752 r. i kościół parafialny pw. św. Wojciecha wzniesiony został w 2. poł. XVII w we wsi Koźle,Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w z 2. poł. XVII w. w Niesułkowie czy Kościół parafialny pw. św. Marcin w Strykowie zbudowany w latach 1912-1925), stary dom drewniany w Woli Błędowej czy dom z 1840 r. w Kłębinach.

  Z racji swojego położenia (centrum Polski, skrzyżowanie dróg krajowych i autostrad) powiat stanowi interesujący region inwestycyjny. Obecnie działaja tu 4 podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Strykowie (Tulipan Park Stryków, Panattoni Park Stryków, Diamond Park Stryków) i Zgierzu (kompleksy: Boruty i Rudunek).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola